Соли їжу на здоров'я!

  Помилкові стереотипи і помилки про користь чи шкоду тих чи інших продуктів небезпечні тим, що заважають зробити правильний вибір, а в результаті можуть завдати шкоди нашому здоров'ю. Є помилкова думка, що сіль шкідлива для організму, але насправді це не так!

  Сіль впливає на багато фізіологічних і хімічних процесів в нашому організмі. Сіль необхідна для стабілізації мембрани клітин, для протікання біо-хімічних реакцій і для нормального обміну речовин. Порушення клітинного рівноваги призводить до смерті.
  Сіль входить до складу нашої крові. Саме тому при великій втраті крові медики використовують фізрозчин для крапельниць, який являє собою не що інше, як 0,9% розчин кухонної солі.
  Вся справа в кількості і якості солі. Саме ці два параметри визначають, наскільки корисна і наскільки може бути небезпечна сіль для організму людини.

  Окрім того, що нам необхідний прийом солі з їжею, сіль може допомогти в лікуванні багатьох хвороб. Так, наприклад, сольові печери використовують для лікування захворювань дихальних шляхів. Перебування в солоній печері прискорює загоєння ран, може позбавити від головного болю, а сольові ванни застосовують для лікування серйозних хвороб і безпліддя!

  Сіль не відкладається в суглобах! Коли мова йде про проблеми з суглобами, то справа зовсім не в тому, що в них відкладається сіль або що-небудь ще. Може спостерігатися поверхневе стирання межсуставного хряща, викликане надмірними фізичними навантаженнями, генетичними особливостями або просто старінням організму. Тканини, прилеглі до хряща, теж страждають, з'являються хворобливі відчуття. Так що сіль неможливо взаємопов'язана з болем у суглобах.

  Про достоїнства солі і її незамінних якостях можна сказати багато чого, так само як і про небезпеку, яку несе повну відмову від солі. Ясно одне - сіль - невід'ємна частина життя людини!

Фірма «Алея»  пропонує купити сіль оптом в широкому асортименті: технічна сіль, харчова кам'яна сіль і кормова сіль в брикетах. Продаж солі здійснюється на умовах самовивозу, на прохання клієнта можлива доставка по Львову та області. Звертайтесь до нас!