Кам’яна сіль у тваринництві - основа здорового раціону

Кам’яна сіль використовується як добавка до комбікорму при годівлі птиці, дрібної та великої рогатої худоби, свиней, підгодівлі дичини. Натрій, що входить до складу солі, є одним з основних мінералів, що повинен вживатися регулярно для нормального розвитку всіх організмів.

Певна кількість солей наявна в організмі тварин, проте, як і всі інші мінеральні речовини, цей запас зменшується і потребує регулярного поновлення.

В природному середовищі дикі тварини отримують потрібну дозу нітратів за рахунок злизування солі з каменів. Свійські тварини втратили здатність забезпечувати себе потрібними речовинами, тому організація раціону фермером повина враховувати всі потреби тварин.

Корми не завжди містять в собі необхідну кількість корисних речовин, тому їх потрібно доповнювати самостійно. Особливо, якщо в якості корму виступають трави, що росли на бідних на солі грунтах.

Дефіцит солі у тварин проявляється у втраті апетиту, зменшенні маси тіла, зниженню показників удою та погіршенню репродуктивної системи. Також ознакою нехватки солі можуть бути прояви різних хвороб, адже дефіцит нітратів суттєво знижує імунітет.

Загалом, сіль для тварин покращує травну систему, нормалізує обмін речовин, засвоєння корисних сполук, сприяє здоровому розвитку кістково-м'язової системи та росту хутра. А також є хорошим профілактичним засобом від багатьох захворювань у молодняку.

Для жуйних тварин та коней потрібно забезпечити вільний доступ до кам'яної солі, так званих лизунців. Тварини самі контролюватимуть потрібний їм рівень мінералів.

Велика рогата худоба, вівці і коні поїдають солому, полову та інші грубі корми, присмачені розчином кухонної солі з більшим бажанням, що вирішує питання втрати апетиту або для відгодовування.

Коровам з добовими удоями понад 18 кг повна норма солі повинна бути введена в суміш концентрованих кормів, оскільки високопродуктивні тварини повністю задовольнити потребу в солі з лизунців не можуть. Телята потребують сіль з першого дня життя, це забезпечує їх нормальний розвиток.

У свинарстві на основі кухонної солі готують суміші з додаванням макро- і мікроелементів, які попередньо розчиняють у воді.

Кормова сіль для тварин відзначається високою щільністю та вологостійкістю, тому може вільно використовуватись на відкритих територіях, в тому числі і для приманки диких тварин.

Ми пропонуємо сіль оптом з високими смаковими якостями і без вмісту шкідливих домішок. Ми гарантуємо доступні ціни, приємну співпрацю та чисту, якісну сіль.

Для замовлення солі оптом заходьте на наш сайт.