Для пом’якшення води має бути тільки таблетована сіль!

Таблетована сіль – це простий, але дуже важливий елемент в процесі зм’якшення води. Не варто проводити аналогію із розсипною, адже таку форму вона має не просто так, саме її особливості роблять процес можливим.

Процес пом’якшення води досить простий і забезпечується саме завдяки використанню солі у таблетках. В процесі фільтрування та зниження жорсткості води відбувається насичення її іонами кальцію, магнію та іншими солями. Для подовження експлуатаційного періоду апарату його слід чистити розчином солі, що знімає залишки осаду.

Звичайна розсипна сіль не підходить для таких цілей, адже її кристали значно довше розчинаються у воді і можуть осідати на дні у вигляді кам’янистого шару. Це, в свою чергу, спрацює з протилежним впливом і може стати причиною поломки фільтру.

Таблетки солі виготовляють шляхом пресування високоякісної солі «Екстра». Такий спосіб обробки вирішив проблему злежування.

Сьогодні можна придбати таблетовану сіль українського чи закордонного виробництва, що відрізняються вартістю. При виборі слід розуміти, що таблетована сіль на 99,9% складається із звичної нам солі дрібного помолу. Тому різниця між продукцією різних виробників полягає у вартості пакування, транспортних витрат, імені виробника.

Також можна зустріти таблетки солі білого кольору та прозорі. Забарвлення ніяк не впливає на швидкість розчинення таблеток у воді, ніяких фізичних чи хімічних відмінностей між ними немає, це суто естетичне рішення. А різниця в ціні полягає у більш складному процесі виробництва прозорих таблеток. До речі, різниця може сягати позначки у 8-10 раз!

Ще одним важливим фактором при виборі пресованої солі є її пакування. Найчастіше це поліетиленовий або поліпропіленовий мішок. Поліетиленові мішки запаюються і вони менш міцні, ніж поліпропіленові, тому враховуйте цей момент при подальшому транспортуванні та використанні.

Гарантією якості солі є сертифікат ISO 9002, запитуйте його у продавців! Він гарантує високу якість солі, відсутність добавок, швидке та рівномірне розчинення її у воді.

Для безперебійної роботи та економії обирайте надійного виробника. Це зробить процес очищення води дійсно простою справою!

Придбати високоякісну сіль у таблетках оптом без зайвих переплат Ви можете на нашому сайті. Існує система знижок постійним клієнтам!