Кухонна сіль: її природа, міфи та стереотипи, сфери застосування

Сіль — це природний мінерал, який вважається чи не єдиним на сьогодні представником сімейства їстівних природних копалин. Нині нам здається дивиною той факт, що не усі стародавні племена були знайомі із сіллю, оскільки достатньо отримували її із морепродуктами. А ті, хто зустрічали сіль в природі, не могли розгадати її таємницю, тому овівали її появу різними міфами. Наприклад, ацтеки поклонялися не лише богу сонця, але й богині солі. В Китаї добувати і правильно вживати сіль людей навчав Бог Фей Ну.

Зрозуміло, що на той час кам’яна сіль була дуже дороговартісною, за деякими згадками з неї навіть виготовляли гроші. В Україні про попит на сіль нагадує таке ремесло, як чумакування: за відсутності залізничного та водного транспорту чумаки відправлялись на возах з волами добувати сіль в Крим та інші джерела, багаті на цей мінерал. На той час конкуренції у чумаків майже не було, тому вони мали монополію на торгівлю сіллю. Сьогодні ж це доступний для кожного вид приправи, який став просто незамінним у виробництві продуктів харчування та приготуванні страв.

Звісно, із великою популярністю солі виникає безліч стереотипів і міфів. Найпоширеніший, що сіль — це біла смерть, а цукор — солодка. Це твердження надто гіперболізовано. Надлишок будь-яких речовин в організмі людини приводить до поганих наслідків, навіть велика кількість вітамінів спричиняє несприятливе захворювання — гіпервітаміноз.

Насправді ж кухонна, а особливо йодована сіль, необхідна для організму людини: вона допомагає в регулюванні дихання, нормалізує кров’яний тиск, збалансовує водне і кислотно-лужне середовище, покращує функціонування нирок, нервової та м’язової системи, регулює роботу щитовидної залози, сприяє засвоєнню їжі та активізує мисленнєві процеси в мозку людини. А надлишок солі, в залежності від фізичної активності людини, виводиться за допомогою природної регуляції.

Не зважаючи на довголітнє існування солі в житті людини, не кожен знає про сфери її застосування.

Класично, вона використовується у харчовій промисловості. Але важливе її значення й у сільському господарстві. Життєдіяльність тварин, так само як і людей, не може проходити без солі. Щоб нормально харчуватися, рости, розвиватися, розмножуватися та виконувати активну роботу, коню, наприклад, потрібно в п’ять раз більше солі, ніж людині, а корові — в десять. Кормова сіль використовується також у виробництві корму та біологічно-активних добавок.

Хто б знав, але сіль використовується й у медицині. З її допомогою готують фізіологічні розчини та лікарські засоби. Цікаво, що виготовлення косметики теж не обходиться без солі. Хімічна промисловість теж не гребує сіллю: вона - важливий компонент різних барвників, мила й інших миючих засобів, скла, тканин.

Ще один напрям використання солі — технічний. Її застосовують у машинобудуванні та металообробці, чорній та кольоровій металургії, а також в комунальному господарстві (як засіб проти зледеніння доріг).

Сьогодні завдяки нашій статті хтось дізнався більше про такий унікальний мінерал, як сіль. А інші — що купити сіль оптом у Львові та області можна на нашому сайті. Ласкаво просимо!