Йодована сіль: і ваша щитовидка скаже вам «дякую»!

Чим йодована сіль відрізняється від звичайної? Практично — нічим, крім вмісту у ній сполук йоду, які при потраплянні в організм розкладаються на молекули. Саме їх щитовидна залоза використовує для продукування гормонів.

Такого мінералу, як йодована сіль, в природі не існує. Це все — справа рук людини, яка в сучасних умовах намагається побороти йододефіцит. А умови для цього такі: недостатнє вживання риби, м’яса, морської капусти, креветок, молочних продуктів, вівсяної і гречаної каші та іншої їжі з вмістом йоду; відсутність профілактики захворювань щитовидної залози на державному рівні; зневажливе ставлення населення до власного здоров’я.

У Львові та області паталогії, пов’язані із нестачею в організмі йоду, — поширене явище. Найбільшу його кількість в організм отримують вагітні жінки разом із вітамінами, багатими на мікроелементи. Решта населення не турбується про добову норму, а вона складає 150-200 мікрограм йоду або 5-6 грам йодованої солі, і в результаті за своє недбальство отримує розвиток ендомічного зобу.

У багатьох містах України вирішення проблеми вбачають у йодуванні абсолютно всієї солі, яка надходить в продаж. Але така пропозиція породжує ряд інших актуальних питань: що робити з кормовою, таблетованою та технічною сіллю? Сіль для тварин, наприклад, так само важлива для нормальної їх життєдіяльності: молодому здоровому коневі потрібно її у 5 разів більше, ніж людині, а корові — у 10!

Вихід потрібно шукати у іншому рішенні: ввести в асортимент кожного магазину визначену кількість пакунків із йодованою сіллю. До уваги власників торгових точок: на нашому сайті можна зробити оптове замовлення на сіль за доступною ціною. Наш товар — це якісний продукт, виготовлений за усіма чинними в Україні стандартами, тому відповідає потребам цільового ринку. Також це допомагає зберігати основні корисні властивості солі. Щодо йодованої, то розглянемо їх детальніше:

- профілактика захворювань щитовидної залози;

- сталий вміст йоду в організмі людини забезпечує їй хороше самопочуття;

- приправа може стати ефективним лікувальним засобом при виразці, гіпертонії, захворюваннях серцево-судинної системи;

- вагітним жінкам йод також допомагає нормалізувати свій стан здоров’я та сприятливо впливає на розвиток дитини;

- йодована сіль допомагає у боротьбі із надлишковою вагою, бореться із задишкою, а також, у зв’язку із поступовим зменшенням маси тіла людини, полегшує роботу серцево-судинної системи;

- з її допомогою організм людини укріплюється: кістки та судини стають витривалішими до навантажень, що зменшує ризик розвитку вікових захворювань.

Компанія «Аллея» бажає вам міцного здоров’я і застережує: якщо ви прийняли рішення про вживання йодованої солі, порадьтесь спочатку зі своїм лікарем щодо протипоказань.