Кам'яна сіль: біле золото або її вплив на організм людини

Із багатьох каменів, що існують на нашій планеті, найбільшого значення і поширення набули камені, з яких видобувають сіль. Сіль - єдиний камінь, який їдять люди. Її видобувають з соляних печер шляхом випарювання морської води. В Україні люди високо цінували її. Купити сіль коштувало чималих зусиль.

Так, хоча надмірне вживання солі і підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і захворювань нирок, однак зовсім не вживати її теж не можна. Іони, які організм добуває з солі, потрібні для регуляції калій-натрієвого балансу. Через цей баланс кожна клітина нашого організму здатна виконувати свої функції, а також створюються необхідні умови для передачі нервових імпульсів. Сіль йодована дуже важлива для людей, які живуть в йододефіцитних регіонах (наприклад, Волинська область і гірські місцевості). Йод, концентрація якого досягається додаванням в цю сіль 2,5% йодиду або йодату калію, відіграє важливу роль в профілактиці ендемічного зобу (зоб - збільшення щитовидної залози, через те, що вона не може в повній мірі забезпечувати організм йодвмісними гормонами - тироксином і трийодтиронином). Так, термін зберігання йодованої солі становить всього 1 рік, після цього вона втрачає свої лікувальні властивості. Йодовану сіль, як і звичайну сіль, фасують в пакети по 1 кг. Смак такої солі не гірший, ніж у нейодованої солі, тому її можна використовувати під час приготування майже такого ж широкого діапазону страв. Варто пам'ятати, що таку сіль не рекомендується використовувати для засолювання і консервування.

Існують різні сорти харчової солі, які відрізняються один від одного різним відсотком вмісту основоного компонента - натрію хлориду і масовою часткою вологи:
1) екстра - NaCl не менше 99,7%, вологи не більше 0,1. Кристали такої солі дуже дрібні. А значить, її добре використовувати в сільничках з малими отворами. Вона виготовляється шляхом очищення при високих температурах;
2) вищий сорт - NaCl - 98,4%, волога - 0,7%;
3) сіль першого помелу - NaCl - 97,7%;
4) сіль другого помелу - NaCl - 97,0%.

Останнім часом набуває популярності також морська сіль. Вона, крім йоду, містить багато інших важливих мікроелементів - магній, цинк, літій.
Щодо зберігання, то варто зазначити, що проводити його необхідно в сухих умовах, адже сіль дуже легко при високій вологості навколишнього середовища тягне на себе воду і може змінювати свої фізичні властивості.

Тепер і в інтернеті в великих кількостях продається сіль харчова. Купити оптом її можна, замовивши доставку через компанію ТОВ "АЛЛЕЯ".