Високоочищена сіль Екстра: особливості та переваги

Уже протягом багатьох років сіль має неабияке значення не лише для приготування смачних страв, але й у побуті. Сіль здавна цінувалася в Україні, адже ще у період козацтва вона вважалася розкішшю та справжнім багатством. На сьогодні ж видобування кам’яної солі дозволяє без проблем забезпечувати населення цією приправою. Зараз є кілька видів кухонної солі: йодована, нейодована та сіль Екстра.

Сіль має свої відмінності, які впливають на її вартість. Вона має різні способи видобутку, тому і її смак, колір, розміри та запахи відрізняються. Отже, існує 3 способи видобутку солі:

1. Кам’яна сіль, є найдоступнішою. Вона видобувається в соляних шахтах методом рубки підземних покладів. Слід зазначити, що чистота такої солі може бути дуже високою – 99 %.

2. Садочна сіль, видобувається біля соляних озер. В зв’язку з цим вона має домішки (4-5 %), через що її колір може бути сіруватим або навіть бурим.

3. Сіль Екстра, високоочищений варіант солі. Видобувають сіль з найглибших покладів методом розчинення. Таку сіль отримують у вакуумно-випарочний спосіб. Через це вона не має домішок, відрізняється від звичайної солі білизною, відсутністю запаху, а також більшою насиченістю смаку.

Для видобутку такої солі трубу поміщають в підземні поклади. Під тиском в трубу подається прісна вода, яка спричиняє розчин солі, при цьому в покладах утворюються порожнини. Далі розчин піднімають по трубопроводу для подальшої обробки. При потребі її очищують від домішок та готують до упарювання. Процес упарювання може здійснюватися у спеціальних чанах під вакуумом або природним способом – у відкритих ємностях під прямим сонцем. Як бачимо, процес видобування та очищення солі Екстра є більш трудоємким, тому і ціна її є вищою, ніж вартість звичайної кухонної солі.
 
Зазвичай соляний розчин не потребує очищення, тоді така сіль вважається найякіснішою. Слід звернути увагу на те, що сіль Екстра є значно солонішою за звичайну, тому додавати у їжу її потрібно з обережністю.

Наша компанія пропонує Вам купити кам’яну сіль, а також сіль Екстра оптом за доступними цінами! Також серед асортименту Ви знайдете таблетовану сіль. Сіль є сертифікованою та має відповідну документацію. У нас Ви можете купити сіль в зручній упаковці: мішки, брикети, контейнери "біг бег", картонні пачки. Замовлення приймаємо у Львові та західному регіоні України. Ми гарантуємо високу якість та демократичні ціни. Для постійних клієнтів можливі відстрочки платежу.

Щоб оформити своє замовлення, телефонуйте за контактними номерами або залишайте заявку на сайті.