Сіль таблетована оптом: особливості, властивості та призначення

Таблетована сіль для багатьох людей є незвичною, адже ми звикли використовувати сіль як приправу для приготування страв. Однак існує і технічна сіль, яку широко використовують в різних галузях промисловості. Зокрема, сіль таблетована оптом є незамінною для заводів як харчового, так і нехарчового напрямку.

Таблетована сіль являє собою спресовану у таблетки (подушечки) харчову сіль. Зазвичай це високоочищена сіль "Екстра", що має дрібний помол. Цю сіль застосовують у таких галузях: харчовій, фармацевтичній, хімічній. Знайшла таблетована сіль своє використання і в житлово-комунальному господарстві – для котелень та систем водопідготовки житлових будинків і комплексів.

За допомогою таблеток солі, які мають діаметр 20-30 мм, можна значно знизити жорсткість води. Тому дуже часто таблетована сіль використовується в побуті та в харчовій галузі промислового напрямку: молокозаводи, пивоварні, для приготування безалкогольних напоїв. Звичайна сіль для очищення води не підходить, адже вона не розчиняється повністю та залишає осад. Таблетована сіль відмінно розчиняється у воді та не лишає абсолютно ніяких слідів осаду.

Виготовлення таблетованої солі є досить трудомістким процесом. Спочатку на соляному родовищі видобувають сировину методом буріння свердловин. Тоді в цю свердловину через спеціальну трубу подають воду, яка розмиває соляні пласти. У такий спосіб отримуємо розсіл, який піддається випарюванню. Процес випарювання може здійснюватися за допомогою спеціальних установок або під прямим сонцем в спеціальних чанах. Згодом розчин пресують. Такий спосіб виробництва дозволяє отримати продукт в чистому вигляді (NaCl), масова частка якого становить не менше 99,7 %.

Отже, як бачимо, технічна сіль має досить велику сферу застосування. Її використовують в багатьох галузях промисловості. Така сіль володіє необхідними якостями для очищення води, призначеної для промислових, технічних або побутових цілей. Зазвичай таку сіль доречно купувати оптом, адже це і вигідніше, і дешевше. Тому наша компанія пропонує Вам купити кам’яну сіль, таблетовану, "Екстра", а також кормову сіль за доступними цінами! У нас Ви можете придбати сіль у зручній упаковці – картонні пачки, мішки, м’які контейнери типу "біг-бег". Ми реалізуємо лише якісну та сертифіковану сіль. Уся сіль, яку ми пропонуємо, видобувається на державному підприємстві "Артемсіль". Для наших постійних клієнтів можлива відстрочка платежу.

ТОВ "Аллея" – Ваш надійний постачальник кухонної та технічної солі у Львові та Львівській області!