Кормова сіль для тварин — запорука відмінного здоров’я

Кожен досвідчений фермер та господар знає, що тваринам потрібно давати сіль, адже вона необхідна для забезпечення нормального функціонування будь-якого живого організму. В організмі тварин є певна кількість солей, проте з часом ці запаси зменшуються та потребують своєчасного поповнення. Основною ознакою, що тварині не вистачає солі у звичайних кормах, є облизування нею Вашого одягу, рук та навіть різних дерев’яних предметів. Найкращий спосіб поповнити запаси — це придбати брикетовану сіль.

Кормова сіль в брикетах містить велику кількість мінеральних солей, які вкрай важливі для нормального розвитку тварин. Нестача солі, як відомо, призводить до зневоднення, зниження апетиту, що зумовлює втрату ваги.

Брикетована сіль має ряд переваг перед звичайною розсипчастою. Додаючи розсипчасту сіль до кормів, можна легко перевищити потрібну дозу, що призводить до відкладення солей та навіть хвороб нирок. Брикетована сіль, або лизунець, є найбільш затребуваною для годівлі тварин, оскільки в такому разі передозування є практично неможливим, адже тварина вживає тільки потрібну їй кількість. Вона є надзвичайно щільною, тож здатна витримувати різні перепади температур та навіть опади. І кожна тварина сама «регулює» кількість спожитої солі.

Така сіль є відмінним джерелом легкозасвоюваного хлору та натрію, оскільки саме ці мікроелементи завжди є дефіцитними у харчуванні тварин, позаяк рослинні корми є вкрай бідними на ці елементи. Особливо тварини відчувають дефіцит хлору та натрію у період активного росту. Крім того, кормова сіль значно покращує процеси травлення та допомагає кращому засвоєнню поживних речовин.

Помістити лизунець варто у кормушку для годування або ж підвісити не вище рівня людського плеча. Тоді за потреби тварина зможе самостійно споживати необхідну кількість солі. У такий спосіб ви зможете відновити сольовий баланс та значно підвищити апетит.

Кормова сіль для тварин представлена в каталозі компанії «АЛЛЕЯ». Сіль повністю відповідає встановленим стандартам якості. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактним номером телефону. Виконуємо оптові замовлення. Приймаємо їх з усієї Львівської області. Спосіб оплати та доставки обговорюється індивідуально із кожним клієнтом. Будемо раді нашій співпраці!