Чому йодована сіль  - необхідний продукт у раціоні кожного?

Йодована сіль - необхідний продукт харчування . Йодний дефіцит - проблема, що існує в Україні, та загрожує розвитком йододефіцитних захворювань кожній людині. Відомі лікарі зазначають, що брак йоду в організмі перешкоджає дітям успішно розвиватися, а в дорослих – знижує працездатність. Йодована сіль – один із найдешевших способів вживати йод. Для того, щоб лишатися здоровими,  рекомендуємо йодована сіль купити недорого хорошої якості в нашій компанії "Аллея". 

Вона необхідна в будь-якому віці і незалежно від того, виникає надлишок гормонів щитоподібної залози чи ні – відмовлятися від йодованої солі не потрібно.

Брак йоду характеризується появою таких ознак, як:

  • Випадання волосся;
  • Розшарування нігтів;
  • Сухість шкіри;
  • Одутлість і набряклість обличчя;
  • Згаслий погляд;
  • сонливість;
  • втома;
  • Плаксивість.

Як визначити, чи вистачає організму йоду?

Найкращим варіантом, звичайно, буде звернутися до лікаря і здати необхідні аналізи. Щоправда, існує варіант визначення нестачі йоду в домашніх умовах. Потрібно нанести йод у вигляді решітки на шкіру. Вважається, що за швидкістю зникнення решітки можна визначити, чи достатньо в організмі цієї речовини. Якщо сітка зникає через 2-6 годин, це є ознакою дефіциту йоду. Якщо ж організм насичений йодом, то йодна решітка може протриматися на тілі близько доби.

Щоб організм засвоїв  йод, насамперед має бути здоровим шлунково- кишковий тракт. Коліти, гастрити, дуоденіти та інші подібні захворювання порушують всмоктуваність у кишечнику. Якщо ці недуги не вилікувати, скільки б людина не вживала багатих на йод продуктів, все це не дасть потрібного результату.

Якщо нестача йоду в організмі не критична, то можна обійтися без пігулок та інших сильнодіючих препаратів. В такому разі можна обмежитися формуванням правильного раціону, зокрема додаванням у нього таких продуктів, як морепродукти, морська капуста і, звичайно, сіль йодована!

Альтернативою йодованої солі вважаються лікарські препарати йоду і БАДи з йодом. Недоліком їх є більша в порівнянні з сіллю вартість і необхідність пам'ятати про щоденний прийом таблетки або капсули. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує всім дорослим вживати 150 г йоду на день, що становить третину чайної ложки йодованої солі. Нейодована сіль не забезпечує достатньо йоду для досягнення цієї кількості.

Доставку здійснюємо по всій території України в максимально стислі терміни.  Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас клієнтами ТМ "Аллея"!