Якщо вам наснилося, що ви продаєте сіль, то дуже скоро ви розбагатієте...
Сонник Майя

Здавна сіль була найважливішим предметом торгівлі. Люди ставилися до неї як до магічного засобу, прокладали дороги до місць її видобутку, а у важкі роки запасалися нею на майбутнє. Вважається навіть, що використання солі дало поштовх розвитку цивілізації. Адже саме завдяки їй стало можливо довше зберігати продукти харчування, і наші пращури змогли здійснювати далекі морські подорожі та знаходити нові світи.

Та й сьогодні немає жодної галузі народного господарства, де б не використовувалася кам'яна сіль. Зараз купити сіль - не проблема, адже вона вже давно перестала бути такою рідкістю, як у давні часи.

Безсумнівно, що купити сіль оптом набагато вигідніше для будь-якого підприємства, ніж купувати її невеликими партіями. Така покупка коштуватиме набагато дешевше, і при цьому завжди можна розраховувати на хороші знижки. Як правило, компанії, які пропонують купити сіль оптом, надають своїм постійним клієнтам особливі умови співпраці.

Якість солі, чистота, вміст різних домішок, нерозчинного осаду, спеціальних добавок і навіть помел впливають на область її застосування.

Багато тваринницьких господарств купують сіль оптом, тому що вона потрібна для нормального розвитку тварин та птахів. При цьому кращим варіантом є придбання такого виду продукції, як сіль брикетована. Ціна брикетів трохи вища, ніж вартість розсипного продукту, проте їх зручно зберігати, вони надійніші, ефективніші і безпечніші у використанні.

Для харчової промисловості найбільш оптимальний варіант - кухонна кам'яна сіль. В оптовий продаж вона надходить у вигляді великого чи дрібного помелу - кам'яна та екстра. Кам'яна сіль коштує набагато дешевше, тому вона користується великим попитом. Кухонна сіль займає перше місце серед приправ за обсягом реалізації.

Варто згадати також технічну сіль, яка сьогодні отримала найбільш широке застосування. Вона активно використовується в нафтовій, газовій, хімічній промисловості, без неї не обійтися у виробництві паперу і целюлози, металургії, енергетичній галузі. Технічна сіль - ефективний засіб боротьби з накипом, тому вона використовується в якості мікробіологічного фільтра для очищення води від різних домішок.

Не можна не згадати і про те, що сіль - один з найефективніших засобів у боротьбі з ожеледицею. Завдяки соляному розчину, який утворюється в процесі реакції солі зі снігом, дорожнє покриття вільне від льоду. Купити технічну сіль оптом можна сьогодні як фасовану у мішках і м'яких контейнерах, так і насипом.

Сьогодні основне джерело кухонної кам'яної солі, що отримують шляхом очищення на солепереробних комбінатах - галіт. Це осадова гірська порода хімічного походження. Кам'яну сіль добувають з родовищ галіту, що утворилися в Девонський і Пермський періоди, тому вона екологічно чистіша, ніж всі осадові солі, які видобуваються в даний час.

В Україні найбільшим виробником солі є ДП Артемсіль, яке отримує сировину з Артемівського родовища на території Донбасу. Артемівська сіль видобувається шахтовим методом, і за весь цей час тут отримано більш двохсот мільйонів тонн білого золота. Продукція підприємства виділяється високою якістю і відповідає вимогам Держстандарту України.

Дилером підприємства Артемсіль у Львові є фірма Аллея. Вона реалізує практично всю продукцію цього підприємства. Аллея продає сіль оптом у Львові та області на постійній основі як різним промисловим підприємствам, так і всім бажаючим займатися її розповсюдженням. Ціни на сіль оптом - найбільш вигідні в регіоні, і залежать лише від обсягу замовлення.

Шукаєте, де купити сіль оптом у Львові? Звертайтеся у фірму Аллея, переконайтеся в якості і вигідній вартості цього необхідного продукту!